Поліетіленові ПЭ труби Radpol для промисловості

Купити труби Radpol

Radpol спеціалізується на виробництві рафінованих поліетиленових виробів на основі власних унікальних сумішей матеріалів, пристосованих для обробки радіаційного зшивання.

Компанія є єдиною в Польщі та однією з кількох в Європі, яка має два прискорювачі електронів 2,5 МеВ, які використовуються в промислових масштабах. і 4,5 МеВ. для радіаційного зшивання поліетиленів. Цей метод включає сканування матеріалу електронним пучком, прискореним у вакуумі, енергією декількох мільйонів електронних вольт. В результаті дві сусідні полімерні ланцюги зливаються в місцях розщеплення атомів водню.

Екструзія поліетиленових труб з попередньою ізоляцією

У Radpol є машинний парк, що складається з технологічно вдосконалених пристроїв, що дозволяє, серед іншого, виготовляти багатошарові поліетиленові труби PE100RC, включаючи труби із сорочкою HDPE для виробництва попередньо ізольованих труб.

Завод у Правідієні-Кельні може за короткий час виготовити високоякісні попередньо утеплені труби різного діаметру. Нове обладнання німецького та американського виробництва в поєднанні з професійними знаннями та дорогоцінними матеріалами гарантують продукт з найвищими європейськими стандартами.

Купити труби Radpol

 

Діяльність RADPOL зосереджена в декількох окремих операційних сегментах, між якими є численні синергетичні продукти та ринок.

Завдяки їх ефективному використанню можливе максимальне значення пропонованих рішень.

RADPOL S.A. складається з п’яти сучасних фабрик: Radpol Rurgaz Finpol Rohr Wirbet Eltktropocelana

RADPOL

Лідер ринку термоусадочних виробів спеціалізується на продуктах рафінованого поліетилену, що базуються на фірмових сумішах матеріалів.

Завдяки використанню унікальної технології радіаційного зшивання компанія успішно конкурує з іноземними конкурентами. Радпол використовує унікальну технологію використання прискорювачів електронів у промислових масштабах як одна з небагатьох європейських компаній.

Рургаз

Цей завод є одним із провідних виробників поліетиленових та поліпропіленових труб у Польщі.

RURGAZ має високотехнологічний передовий парк машин.

FINPOL ROHR

Виробник попередньо ізольованих систем для будівництва теплових мереж та для передачі інших середовищ (наприклад, охолодження води, пари, аміаку).

Найважливішими конкурентними перевагами компанії є досвідчена команда дизайнерів, надання комплексних послуг з обслуговування та співпраця з ключовими замовниками на ринку.

WIRBET

WIRBET пропонує рішення для повітряних ліній електропередачі.

Завод виготовляє залізобетонні стовпи та попередньо натягнуті бетонні стовпи, які використовуються для будівництва полюсів напруги низької та середньої напруги, тяги, освітлення, освітлення та тягових стовпів, рекламних стовпів та інших несучих конструкцій. Завод - постачальник стовпів із деталями кузова та освітлювальними стрілами

ELEKTROPORCELANA

Цей завод є одним з найважливіших виробників електротехнічного фарфору в Польщі.

Широкий асортимент включає електричні порцелянові ізолятори, електричне та освітлювальне обладнання. Завод також спеціалізується на виробництві порцелянових виробів за індивідуальними замовленнями клієнтів.

На основі багаторічного досвіду в галузі RADPOL надає клієнтам новітні рішення на ринку, а завдяки створенню унікальної пропозиції інфраструктурних систем на основі продукції RADPOL та інших заводів, вона стає всебічним постачальником сучасних рішень для різних галузей промисловості.

RADPOL S.A. реалізує проект із співфінансуванням
з європейських фондів

RADPOL S.A. існує понад 40 років і походить від Експериментальної компанії з кабельного та електротехнічного обладнання KABLOSPRZĘT в Ожарові Мазовецькі зі штаб-квартирою в Człuchów, заснованої в 1970 році.

Спочатку предметом діяльності сьогоднішнього RADPOL було експериментальне виробництво машин та обладнання для кабельної промисловості.

У 1976 році компанію перейняла фабрика електричних кабелів "EMA - ZAŁOM" у Щецині. Співпраця розпочала тривалий процес розширення асортименту виробництва. Зменшуються продажі сендвіч-з'єднувачів були замінені новими продуктами у вигляді алюмінієвого та мідного електроустановочного обладнання, а також кабельних стяжок та тримачів. Асортимент силових кабелів також збагачений і розширено існуюче виробництво термоусадочних виробів.